top of page
Image by Battlecreek Coffee Roasters
Znak.png
corretto_logo__1_-2_edited-removebg-prev

La Qualità è Essenziale

"Kvalita, je základ chuti."

CORRETTO je novou kaviarňou, ktorá vznikla v roku 2023 s vášňou pre prípravu kávy a gastronómiu. Naším hlavným cieľom je poskytnúť zákazníkom jedinečný zážitok prostredníctvom kvalitných káv a remeselných nápojov najvyššej kvality. Naša ponuka zahŕňa viac ako 30 rôznych druhov kávových nápojov, ktoré môžete vyskúšať v rôznych 100% odrodách a zmesiach. Chceme, aby naša kaviareň bola miestom, kde si zákazníci môžu vychutnať rôznorodosť kávových nápojov a objaviť nové chute ktoré nie je možné len tak vyskúšať.

Založili sme sa vo februári roku 2023 a odvtedy sme sa snažili prinášať našim zákazníkom najlepšie možné gastronomické zážitky prostredníctvom kávy a remeselných nápojov.

 

Našou najdôležitejšou hodnotou je kvalita. Veríme, že kvalitná káva a remeselné nápoje môžu priniesť nezabudnuteľné zážitky. Sme hrdí na to, že veľká časť našich produktov pochádza zo Slovenska, a tým podporujeme miestnych podnikateľov a ekonomiku.

Naším hlavným cieľom je rozšíriť naše gastronomické zážitky do každého kúta sveta. Veríme, že remeselná zážitková gastronómia, ktorú ponúkame, má obrovský potenciál vo svete.

Sme inovatívni vo vzťahu k zákazníkom a snažíme sa prinášať najlepší možný servis. Zároveň si ctíme tradičné hodnoty a prezentujeme históriu značiek obchodných partnerov, ktorí majú dlhoročné skúsenosti.

.

Takže ak patríte medzí ľudí, ktorí ocenia kvalitu, hodnotia remeselnú výrobu a majú vášeň pre gastronómiu. Chápu, že káva je o viac ako len nápoj, je to zážitok tak sme pre vás ideálnou možnosťou.

Sme jedineční svojou rôznorodosťou produktov a ich kvalitou. Naša kaviareň je miestom, kde si zákazníci môžu vychutnať výnimočné kávové nápoje a objavovať nové chute.

Nachádzame sa zatiaľ v OC-TULIP v Martine, kde nám to umožňuje byť ľahko dostupní pre našich zákazníkov.

bottom of page